Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ФІЗКУЛЬТУРНИКИ МАЛЯТА - ВПРАВНІ, СПРИТНІ ТА ЗАВЗЯТІ!
ФІЗКУЛЬТУРНИКИ МАЛЯТА - ВПРАВНІ, СПРИТНІ ТА ЗАВЗЯТІ!

Здавна всім відомо, що найдорожчий скарб – це здоров’я, і берегти його потрібно змалку.  В дітей, які регулярно відвідують дошкільний заклад ДНЗЦРД «Орлятко»  міцніша імунна система, вищий рівень фізичного розвитку та життєвої компетенції  завдяки використанню різноманітних здоров’язбережувальних технологій.  А скільки радощів дарують малятам спортивні розваги та свята!

   Ось і цими днями, наприкінці зими,  в спортивному залі нашого закладу в День здоров’я зібралися «фізкультурники-малята, вправні, спритні та завзяті» для зустрічі з героями мультфільму «Маша та Ведмідь». Діти разом з Машею залюбки виконували «Зарядку для звірят», вправи на масажних м’ячах, «варили»  варення із шишок для Ведмедика, не обминули і тему вітамінотерапії та особистої гігієни (таночки «Вітамінка» та «Чистота»), із задоволенням брали участь у конкурсі рибалок.

    А старші дошкільники відвідали «Школу пішохідних наук», де зустрілися з Світлофором Моргайком, потанцювали із «дорожніми знаками», уявили себе водіями автомобілів (гра «Кольорові автомобілі»), були учасниками цікавої вікторини про правила дорожнього руху, естафет «Веселі самокати» і  дидактичної гри  «Склади знак», (в якій активну участь брали і батьки), навіть присвятили   пісню своєму вчителю – Світлофору, а він нагородив всіх учасників свята грамотами «Відмінник пішохідних наук» і пригостив фірмовими коктейлями.

   І як завжди в Дні здоров’я,  на протязі всього дня, в садочку під час проведення всіх видів фізкультурно-оздоровчої роботи переважав позитивний емоційний клімат, який є важливим чинником збереження здоров’я дитини.

 


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 17.10.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 332
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]