Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ЯК ЗИМА З ВЕСНОЮ ЗУСТРІЛИСЯ
ЯК ЗИМА З ВЕСНОЮ ЗУСТРІЛИСЯ

Зима із Весною зійшлися в двобої,

То снігом, то дощиком сипле із неба

Зима відступити не хоче. Даремно!

Весна на порозі. Стрічать її треба!

 

   15 лютого ми святкуємо Стрітення. Що це за свято? Історично це було так, 40 днів тому святкували Різдво – день народження Ісуса Христа, Сина Божого. І ось через 40 днів маленького Ісусика принесли до Храму, як належало по закону. Там його зустріли праведні старенький Симеон і пророчиця Анна. Це була зустріч людей із Сином Божим.

   А за народним повір’ям, 15 лютого зима зустрічається з Весною. Кажуть, якою погода буде на Стрітення – такою буде і весна. Цьогорічна Стрітенська погода нас порадувала – день ясний, сонце посміхається, і від цього заплакали бурульки. У цей день засумувала і Снігова Баба, яка завітала в ДНЗ «Орлятко», рятуючись від сонячних променів. Діти залюбки охолодили її, пригадавши зимові ігри та хороводи. Розвеселили її і Вовок з Лисицею, що влаштували рибалку біля ополонки, поки у Вовчика хвіст не примерз.

  Прилинула і красуня – Весна, щоб нагадати: скоро її час панувати! Діти зустріли Весну  веснянками, багато теплих слів було сказано на її адресу, та й про зимоньку не забули. І ось Снігова Баба, як символ Зими, і Весна-красна розчулено обнялись, як дві сестри, та ще й затанцювали танок дружби. Їх охоче підтримали діти.


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 17.10.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 232
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]