Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ХАЙ ЗЕМЛЯ НАША КВІТНЕ Й РАДІЄ, ХАЙ ДИТЯЧІ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!
ХАЙ ЗЕМЛЯ НАША КВІТНЕ Й РАДІЄ, ХАЙ ДИТЯЧІ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!

    Нарешті настало довгоочікуване літо. На протязі всього травня сонечко несміливо визирало через дощову завісу і знову ховалося. І ось – перший літній ранок, і сонце щедро сипле золотим промінням, розфарбовуючи ніжним рум’янцем щічки малюків, а ті, в свою чергу, старанно вимальовують портрети сонечка на асфальті. Бо сьогодні ж – їхнє спільне свято – «Тепле літечко – веселі діточки!».

    Вранці в музичному залі д/с «Орлятко» с.Демидів лунали веселі пісеньки, вірші та на честь теплого літа, ясного сонечка, мирного неба. Молодші дошкільники зустрілися з казковим героєм – ведмежатком Вінні Пухом, Півником та Курочкою, трудівницями-бджілками, які весело грались, танцювали та співали з малятами.

    А діти середньої та старших груп взяли активну участь в музично-спортивній розвазі «На планеті нашій діти в мирі й дружбі хочуть жити!» В одному барвистому літньому віночку сплелись веселі атракціони, цікаві спортивні ігри, змагання, музично-хореографічні композиції. І звичайно, в кінці свята, всіх дітей пригостили сонячним вітамінним коктейлем та веселковим мармеладом.

Ура! Починається літо,

Все теплим промінням зігріто,
і сонце всміхається з неба —
нам більшого щастя не треба.


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 18.11.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 169
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]