Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ

21 лютого 2017 року  в ДНЗЦРД «Орлятко» Демидівської с/р відбулося районне методичне об’єднання практичних психологів дошкільних навчальних закладів Вишгородського району «Формування соціально-ціннісної поведінки дошкільників»

У роботі методичного об’єднання  взяли участь:

  • Павлюк Антоніна Михайлівна, методист РМК відділу освіти Вишгородської РДА;
  • практичні психологи, вихователі-методисти, соціальні педагоги дошкільних навчальних закладів.

Учасники РМО переглянули:

1.       Організацію роботи щодо формування соціально-ціннісної поведінки дошкільників. Досвід роботи практичного психолога ДНЗ ЦРД «Орлятко» Миколаєнко Т.В.

2.      Практичну роботи з дітьми. Корекційно-розвивальне заняття «Найважливіше в дружбі - це допомога іншим»  (старша група)

3.      Практичну робота з учасниками РМО. Обмін досвідом.

 

В ході РМО учасники з’ясували, що ставлення дитини до дійсності формується на соціальному підґрунті. Усе її життя організоване у такий спосіб, що поруч завжди перебувають люди, із якими вона спілкується і яких наслідує. Перші сім років життя – це сензитивний період для соціалізації дитини, засвоєння нею соціально-ціннісних еталонів поведінки.

        Практичний психолог, який прагне бути ефективним у своїй діяльності, має врахувати, що робота в команді однодумців набагато результативніша, аніж  самостійна – особливо щодо формування соціально-ціннісної поведінки дошкільників.

За підсумками засідання прийняті рекомендації:

1.      Створити умови в дошкільному навчальному закладі для набуття дитиною соціального досвіду, вміння орієнтуватись у світі людських взаємин, готовності співпереживати та співчувати іншим.                                                                           

                                                                       Адміністрація ДНЗ

 

2.      Підвищити рівень психологічної компетентності педагогів шляхом надання їм допомоги під час опанування ними методів індивідуального  й особистісно зорієнтованого підходів до виховання, а також удосконалити вміння педагогів позитивно сприймати кожну дитину

                                                                           

Психологи ДНЗ

                                                                           

3.      Сформувати у дітей здатність діяти цілеспрямовано, уміння долати труднощі на шляху до мети, контролювати та регулювати свою діяльність; доброзичливе співчутливе ставлення  до людей – прояви поведінки, які схвалює суспільство.

 

Психологи ДНЗ

 

4.      Забезпечити психолого-педагогічну обізнаність батьків, поглибити їх знання про роль характеру спілкування дитини з дорослими й однолітками для запобігання негативних проявів поведінки.

Психологи ДНЗ

 

 


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 21.03.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 188
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]