Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » МІЦНА СІМ’Я – МІЦНА ДЕРЖАВА
МІЦНА СІМ’Я – МІЦНА ДЕРЖАВА

Дуже добре, як в дружній родині

Всі разом – за здорове життя.

Всі веселі, міцні і спортивні –

Мама, тато і навіть – дитя.

 

  Сім’ю називають першою школою людських взаємин. А ще кажуть: «Міцна сім’я – міцна держава». А як збагачує внутрішній світ дитини атмосфера спільної діяльності з батьками, заняття фізкультурою і спортом! Тому важливою місією педагогів є допомога сім’ям і підтримка в пропаганді здорового способу життя. Це – бесіди з батьками, і консультації, і лекторії, і звичайно, спільні спортивні розваги та свята, які, крім оздоровчо-розвивальної функції, несуть в собі велике виховне значення. В тісному контакті з батьками працюють і педагоги ДНЗЦРД «Орлятко» Демидівської с/р.

  Так, цими днями,  в «Орлятку» відбулося спортивне свято «Тато, мама і я – українська спортивна сім’я!», на якому були представлені спортивні сімейні команди демидівців. Прозвучав Державний Гімн України у виконанні дітей старших груп і батьків, відбулося представлення поважного журі, в складі завідуючої Зінькевич Р.О., медичної сестри Стецюк В.С., практичного психолога Миколаєнко Т.В., прозвучали привітання команд. Поки команди готувалися до веселої розминки – діти старших груп привітали їх спортивним танцем «Одна калина – одна родина».

 Потім на учасників свята чекали цікаві конкурси: «Будуємо дім» («Своя хата – своя правда»), «Весела думка – половина здоров’я», «В здоровому тілі – здоровий дух», «Якщо дитина бігає і грається – то їй здоров’я усміхається».

В перервах між конкурсами діти середніх груп підняли настрій гостям та учасникам вправами під пісню «Усмішка», була проведена цікава спортивна вікторина, були і індивідуальні вправи з художньої гімнастики та музичні паузи. Кульмінацією свята стало змагання батьків між собою (мами та сестрички крутили обручі, тата віджималися). А найбільше веселощів викликали народні спортивні ігри, де пліч-о-пліч з дітьми грали і батьки.

Нарешті поважне журі оголосило підсумки змагань. Всі учасники були нагороджені грамотами та подарунками, на дітей чекав фітобар, бо як відомо – «Вітаміни вживати – хвороб не знати!», а завідуюча Зінькевич Р.О. подякувала всім командам учасникам і нагадала, що

 

Спорт і рух – це так чудово,

Їх шануй – і будь здоровим!
Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 17.10.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 392
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]