Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ОСІННЯ КАЗКА ЗАВІТАЛА В "ОРЛЯТКО"
ОСІННЯ КАЗКА ЗАВІТАЛА В "ОРЛЯТКО"

Де сховатись від суворих реалій життя? Що робити, якщо  серце бажає лірики, павутинки бабиного літа, шурхоту кольорового листя під ногами, тьмяного золотавого сонечка, а дійсність нам презентує холодний дощ із снігом, сіре небо, невисихаючі калюжі і завивання вітру? Що робити, якщо цьогорічна осінь якась не типова: ні золотою, ні казковою, ні чарівною її не назвеш?

     Звичайно, треба тікати в казку! Тому осінні свята в Демидівському ДНЗЦРД «Орлятко» пройшли в такій ось традиційно-осінній обстановці, де зазвичай лагідний вересень змінюється класичним спокійним барвистим жовтнем із феєрверком золотого листя, веселими хмарками-човниками, легким ненабридливим срібним дощиком.

     Працьовиті звірята (діти молодших груп) зробили запаси на зиму, подорожували казковим лісом, здійснили безліч корисних справ. Родичі Гарбузові прямо на городі влаштували концертну шоу-програму, а персонажі казки «Ріпка» змагалися в спритності та демонстрували свої музичні таланти (діти середніх груп). Старші діти побували в гостях у відомого художника Жовтня, оглянули його картинну галерею, а також допомогли тітці Одарці у зборі небувалого врожаю овочів та фруктів. В кінці свята всіх дітей пригостили червоними солодкими яблуками (це остаточно переконало нас, що надворі все таки – осінь).
Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 21.03.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 5.0Переглядів: 227
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]