Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ПОДОРОЖ У ПОЕТИЧНИЙ СВІТ КОБЗАРЯ
ПОДОРОЖ У ПОЕТИЧНИЙ СВІТ КОБЗАРЯ

Т.Г. Шевченко – геніальний національний поет, письменник, Кобзар, художник, політичний діяч, який  глибоко розкрив духовне багатство українського народу, осмислив минуле, сучасне й майбутнє України.

      Відповідно до річного плану роботи з метою обговорення на педраді на тему «Виховання пошани та любові до культурного спадку свого народу» 12.02.2018 було проведено колективний перегляд таких форм роботи з дошкільнятами:

  • ·        Подорож у поетичний світ Кобзаря. /Літературно-музичний ранок/  6, 6а р.ж.
  • ·        Любий наш Кобзарю /музична розвага/  5,5 а р.ж.
  • ·        Конкурс організації куточків Т.Г.Шевченка.

Сучасний освітній процес тісно переплітається з вивченням творів Т.Г.Шевченка. Саме у  дошкільному навчальному закладі відбувається перше знайомство з його творчістю та життєвим шляхом.

 Через красу і багатство Шевченкового слова в них формується культура мовлення, бажання читати твори українського поета. Такі свята та розваги сповнені національного колориту, добре запам’ятовуються дошкільнятам яскравістю образів, викликають в них емоційне піднесення, сповнюють їх гордістю за славетних співвітчизників. Діти не просто ознайомлюються з літературним доробком письменника, вони вчаться відчувати красу художніх та музичних творів на основі кращих зразків української літератури.

     Як зачаровані малята середніх та старших груп слухали розповідь музичного керівника, вихователів про життя та творчість Тараса Григоровича, подивилися мультфільм «Садок вишневий…», навчальну презентацію «Картини Шевченка», танцювали, співали, музикували, розповідали вірші Кобзаря, та охоче   гралися в народні ігри, в які грався ще Тарасик зі своїми однолітками.

А сценки мами з сином так   розчулили присутніх, що всі ніби опинилися поряд з цим маленьким хлопчиком, якому доля  готувала безліч тяжких випробувань та всенародну любов і пошану. 

В д/з був проведений конкурс організації куточків Т.Г. Шевченка. Всі групи творчо підготувались до нього й залучили батьків до його проведення.

Співпраця з батьками залучення їх до сумісної праці з малюками дала змогу батькам краще зрозуміти вимогу педагогів до навчально-виховного процесу. А твори Т. Шевченка в роботі з дітьми стали для них цінною скарбничкою, з яких вони черпають, вчаться  відчувати красу художніх та музичних творів на основі зразків української літератури.


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 18.11.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 140
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]