Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

Театралізація є надзвичайно дієвим педагогічним засобом, який позитивно впливає на розвиток особистості дитини, розширює її світогляд, розкриває її творчі здібності, дає сплеск емоцій та має велике виховне значення.

           16.11.2016 р. в Демидівському ДНЗЦРД «Орлятко» відбувся семінар-практикум на тему: «Театралізація як засіб музично-освітнього впливу на дитину», де були підняті питання розкриття творчого потенціалу дошкільників, уяви, фантазії, сценічних здібностей, всебічного розвитку особистості дитини засобами народної казки, її переосмислення з метою торжества справедливості і добра. Музичний керівник Гальчина І.В. та вихователь Форостюк Р.І. з дітьми середньої групи підготували музичну казку «Лисичка, Котик і Півник» за мотивами одноіменної української народної казки, де створили ряд своїх неповторних образів – легковажного, але дуже симпатичного Півника, працьовитого, вірного, дещо філософськи налаштованого Котика, чисельного лисиччиного сімейства, якому не може дати ради бідна вдовиця Лисичка, Лісових мешканців, Осіннього лісу.

          Малюки сприймали навколишній світ за допомогою образів, звуків, фарб, і їх творчість була неповторна, яскрава. Вони виявляли свої природні задатки, забезпечували розвивальне середовище для розвитку креативних здібностей.

А  присутня в казці Доброта формувала моральну поведінку героїв і щасливий кінець казки.
Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 17.10.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 135
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]