Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » СПОРТИВНІ СВЯТА
СПОРТИВНІ СВЯТА

     І знову в Демидівському ДНЗЦРД «Орлятко» свята:  «Нащадки козацької слави» (6,6-5) та «Я, моя родина – славна Україна» (5,5-4). На цей раз – спортивні. Ось де діти мають можливість виявити свою рухову активність!

     До дітей середніх груп завітала вся родина – і мама з татом, і бабуся з дідусем, і не тільки глядачами, а й активними учасниками. Спортивною сімейкою, що зручно розмістилась на ширмі лялькового театру, керували мами діток. Малюки із задоволенням відгадували їх загадки, виконували завдання, грали в рухливі народні ігри, виконували вправи з м’ячами, танцювали, співали, змагалися, спільно з батьками викладали паперові віночки.

    В старшій групі свято почалося встановленням прапорів змагання, виконанням Державного Гімну України, спортивною композицією. Ведуча запросила дітей побувати на Січі і мандрівка почалася. Не встигли хлопці розпрягти коней, як до них вийшов Котигорошко, зачитав наказ отамана та повів Великими Лугами.

Тут на дітей чекали вправи із жовто-блакитними стрічками «Орлята-козачата», вправи з кеглями, гра «Кільцекид», естафети «Тримайся в сідлі» та «Визволення дівчат».  

    На закінчення свят всіх дітей чекав фітобар та дискотека.


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 21.03.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 116
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]