Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » УРОКИ БЕЗПЕКИ В ЛІСОВІЙ ШКОЛІ
УРОКИ БЕЗПЕКИ В ЛІСОВІЙ ШКОЛІ

Одним із важливих пріоритетів нашого життя є безпека дитини. Дуже важливо навчити дітей дошкільного віку правильно поводитися в екстремальних ситуаціях, сформувати цілісну картину правил безпеки життєдіяльності. Незмінно актуальною була і є тема пожежної безпеки, знання і навички поведінки під час пожежі. А найкраще закріпити ці знання через цікаву гру, яка і допоможе сформувати практичні навички поведінки під час пожежі.

 

Як уникнути пожежі? Як вгамувати вогонь, врятувати ліс? Як викликати пожежну службу? На ці запитання вихованці ДНЗЦРД «Орлятко» Демидівської с/р дали конкретні відповіді під час спортивних свят «Лісової школи безпеки» (середні групи) та «Уроків пожежної безпеки Тітоньки Сови» (старші групи). 

 

Діти середніх груп разом з казковими персонажами – бешкетницею Лисичкою та пустуном Вовчиком пережили історію лісової пожежі, коли з маленької жаринки виникло ціле стихійне лихо. Ігри-естафети «Загаси пожежу», «Так чи ні?», атракціон «Будь спритним», вправи, розминка та  загадки активізували малят, закріпили знання про способи гасіння вогню, професію пожежника.

 

Уроки пожежної безпеки в старших групах вела Тітонька Сова, заслужений мультиплікаційний «вчитель». Веселу нотку в розвагу внесла Бабуся Яга та її Хатинка на курячих ніжках, які активно включились до спільної справи навчання правил безпечного поводження з вогнем, їх рішучості не похитнув навіть бурхливий Танець  Вогню. Діти дуже відповідально поставились до своїх завдань, вони уміло діяли в критичних ситуаціях, продемонстрували знання та навички безпечної поведінки. Це і вправи з палицями «Юні пожежники», і рухлива гра «Горю-дуб», ігри «Додай слівце» «Виклади номер 101», ігри-естафети «Збери жаринки», «Навчання пожежників», «Пожежники-рятувальники».

 

Кульмінацією свята стала зустріч дітей із справжніми пожежниками: представниками Вишгородського РВ ГУ ДСНС України в Київській області Рибця Ігоря Миколайовича та Вовчука Андрія Васильовича, які розповіли про труднощі своєї професії, провели  змістовну бесіду з дітьми та подарували розмальовки та плакати на протипожежну тематику. Ось таким чином, спільна  робота дорослих та дітей і сприяє засвоєнню навчання безпечної життєдіяльності дошкільників.

 


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 19.11.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 171
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]