Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ КОБЗАРЯ
ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ КОБЗАРЯ

Т.Г. Шевченко – видатний український народний поет та художник. Життя нашого генія таке дивне, що слухаючи про нього, можна було б сказати, що це якась легенда, коли б усе те не було правдою.

 

  Кожен рік в ДНЗЦРД «Орлятко» вшановується пам'ять Великого Кобзаря, у дошкільному закладі і в цьому році були проведені різні святкові заходи – розваги, тематичні виставки, конкурси.

 

У дні пам’яті Т.Г. Шевченка взяли участь усі групи нашого дошкільного навчального закладу. Були використані різні форми організації дитячої життєдіяльності: читання та вивчення з дітьми творів сина українського народу Т.Г. Шевченко, проведення тематичних занять по ознайомленню з творчістю та життям відомого поета, організація дидактичних ігор, розгляд ілюстрацій до вивчених творів.

 

Зміст такої роботи полягав в ознайомленні із його життєвим та творчим шляхом, формуванні почуття патріотизму, ставлення до рідної мови, вихованні морально-духовних цінностей дошкільників, відчувати красу художніх та музичних творів.

 

Необхідно відзначити, що така робота сприяє всебічному розвитку дітей, розвиваючи у них не тільки мовлення, але і такі розумові здібності, як пам'ять, увагу, мислення. Для того, щоб показати дітям якою милозвучною є наша українська мова, мова нашого Кобзаря, спонукаємо дітей вслухатися в її звучання.

 

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка живе і вічне. Вивчаймо його, виконуймо його заповіти, які посилав він синам і дочкам свого народу.

 

 

Вихователь-методист

ДНЗЦРД «Орлятко»

Чхало Л.М.

Вихователь групи

 «Віночок» 6р.ж.

 Мітракова І.О.


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 17.10.2018Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 131
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]