Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID

Головна » Спеціалісти радять » Інструктор фізкультури


ФІЗИЧНІ ВПРАВИ З ДІТЬМИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ – ЗАПОРУКА МІЦНОГО ІМУНІТЕТУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ!

Кожній дитині для розвитку та доброго самопочуття потрібно щодня понад годину активно рухатись – такі рекомендації ВООЗ. З огляду на карантин, фізичні вправи ще потрібніші – як дітям, так і дорослим.

Перебуваючи на карантині, людина змінює звичний спосіб життя. В тому числі, зменшує рухову активність. Це, в свою чергу, впливає на настрій та загальний стан організму. Може призвести до зниження імунітету та загострення хронічних захворювань.

Щоб тримати себе в формі, зберегти здоров’я та провести час самоізоляції  не тільки без  негативних наслідків для організму, а і корисно, рекомендуємо виконати разом з дітьми Веселі руханки.

Насамперед, вони  дозволяють розім’яти м’язи, доставити порцію кисню до всіх клітин тіла, заряд енергії допоможе провести день на позитиві, що особливо цінно, коли надворі похмура погода або, як зараз, немає можливості надовго вийти на вулицю.

Також удома є більше часу та простору, щоб розім’ятись. У звичній обстановці дитина не буде соромитись робити, що їй хочеться, – потягуватись, присідати чи стрибати. А під час карантину фізичні вправи тим паче мають стати сімейною звичкою.

Також щоденна рухова активність – це запорука не лише фізичного, але й психологічного здоров’я:

  • знижує дратівливість і тривожність;
  • додає впевненості в собі;
  • сприяє соціальній інтеграції у суспільстві.

Перейдіть за цими посиланнями та Будьте здорові!

https://www.youtube.com/watch?v=2vTrA0BkkgQ