Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини

   Нарешті літо відкрило нам свої обійми і посміхнулось сонячно. Та і як не посміхатись, коли назустріч йому сяють 150 малих сонечок! Це – діти садочка «Орлятко» зібрались святкувати свій День захисту.

 

      До діток молодших груп завітав витівник і фантазер Вінні-Пух із своїми веселими друзями – зайцями, ляльками, бджілками, метеликами, курчатами, і всі разом, наче квіти у барвистому літньому віночку, танцювали, співали, виконували гімнастичні вправи та спортивні ігри, відгадували загадки та обмінювались поетичними рядками про радість буття під мирним небом.

 

... Читати далі »

Додано: 02.06.2017 Коментарів: (0) Рейтинг: 0.0Переглядів: 311
Переглянути повністю

    Випускний бал для дошкільника – це перший важливий крок у доросле життя. І цей крок наші випускники зробили на високому рівні.

   30 травня 2017 року у ДНЗЦРД «Орлятко» прощалися з садочком дві групи випускників. Пройде літо – і школа гостинно відчинить для них свої двері. З яким нетерпінням чекають шестилітки цього дня! Скільки мрій, легкого хвилювання перед незвіданим, таємним майбутнім! І ще не віриться малюкам, що розлучаються із садочком назавжди.

  Святково прибрана зала, повно гостей, чудове вбрання дівчаток, строгі костюми хлопчиків, радісні личка – і сльози на очах в батьків і вихователів. Линуть звуки музики, - і востаннє пропливають у вальсі пари таких доросл ... Читати далі »

Додано: 02.06.2017 Коментарів: (0) Рейтинг: 0.0Переглядів: 313
Переглянути повністю