Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ХАЙ ЗЕМЛЯ НАША КВІТНЕ Й РАДІЄ, ХАЙ ДИТЯЧІ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!
ХАЙ ЗЕМЛЯ НАША КВІТНЕ Й РАДІЄ, ХАЙ ДИТЯЧІ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!

   Нарешті літо відкрило нам свої обійми і посміхнулось сонячно. Та і як не посміхатись, коли назустріч йому сяють 150 малих сонечок! Це – діти садочка «Орлятко» зібрались святкувати свій День захисту.

 

      До діток молодших груп завітав витівник і фантазер Вінні-Пух із своїми веселими друзями – зайцями, ляльками, бджілками, метеликами, курчатами, і всі разом, наче квіти у барвистому літньому віночку, танцювали, співали, виконували гімнастичні вправи та спортивні ігри, відгадували загадки та обмінювались поетичними рядками про радість буття під мирним небом.

 

   Діти середніх та старших груп вітали літо веселими руханками, хороводами, іграми весняно-літнього періоду, спортивними таночками, естафетами, перегонами на самокатах. Тут переважав національний колорит, а з найбільшим задоволенням діти виконали спортивно-музичну композицію «Діти України» та музично-хореографічну композицію «Квітуча Україна».

 

   Закінчилось свято дискотекою, потім на дітей чекав фітобар, а на ігрових майданчиках кожен бажаючий мав можливість взяти участь в конкурсі малюнків на асфальті, дивлячись на які, відкривається тобі

 

Світ барвистий, веселковий,

Різно-різнокольоровий,

Все це – наша Батьківщина,

Наша рідна Україна!
Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 05.08.2020Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 312
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]