Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ЛІТНЯ ПОРА - ФІЗКУЛЬТ-УРА!
ЛІТНЯ ПОРА - ФІЗКУЛЬТ-УРА!

Літній період — найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров'я та підвищують працездатність. Усі ці фактори використовуються як самостійні засоби загартування організму. Вони підвищують опірність організму до переохолодження та інфекційних захворювань, надають йому здатності пристосовуватися до різких метеорологічних змін.

   Під час занять на свіжому повітрі, при сонячній погоді, посилюється ефективність впливу фізичних вправ. Вони викликають у дітей позитивні емоції, підвищують функціональні можливості окремих органів і систем.

    І тому, згідно плану роботи  Центру  розвитку дитини  «Орлятко» на оздоровчий  період  червень - серпень  2017 року, цього тижня було проведено фізкультурну  розвагу «Літоленд» для дітей старших та середніх груп. Діти робили вправи під веселу музику, охоче грали  в різноманітні фізкультурні та спортивні ігри, насолоджувалися рухом та літнім теплом.

 

Літоленд – це спорт і сміх.

Є розваги тут для всіх!

 
Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 05.08.2020Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 282
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]