Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ В "ОРЛЯТКУ"
МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ В "ОРЛЯТКУ"

27.03.2019 року на базі ДНЗЦРД «Орлятко» Демидівської  сільської  ради відбулося районне методичне об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти Вишгородського району на тему: «Застосування інтерактивних методів у розвитку пізнавальної активності старших дошкільників».

У роботі РМО взяли участь:

♦ Павлюк Антоніна Михайлівна, методист РМК відділу освіти Вишгородської РДА;

♦ завідуючі,  практичні психологи, соціальні педагоги, вихователі дошкільних навчальних закладів.

    На початку методичного об’єднання  Павлюк Антоніна Михайлівна, методист РМК відділу освіти Вишгородської РДА, ознайомила присутніх з метою та планом роботи. Учасники методоб’єднання переглянули практичну роботу з дітьми:

·        сюжетно-рольова гра «День народження зебри Глорії»       

 

/Миколаєнко Тетяна Василівна, практичний психолог

ЗДОЦРД  «Орлятко» за участі вихователів, інструктора з фізкультури, музкерівника/

 

Під час практичної роботи з дітьми було презентовано ролик соціального спрямування «Щоб не трапилось біди…» про дотримання правил вуличного руху.

 

 Після практичного перегляду психолог Миколаєнко Т.В. показала презентацію «Застосування інтерактивних методів у розвитку пізнавальної активності старших дошкільників», та було проведено круглий стіл «Пізнавальна активність як передумова загального розвитку дитини дошкільного віку» методом «Мікрофон».

 

Завідуюча Зінькевич Р.О. презентувала матеріали про  святкування  60-річчя закладу «ЗДО ЦРД «Орлятко»: минуле та майбутнє», та надала інформацію по «Створенню розвивального середовища для формування у дітей пізнавальної активності».


За підсумками РМО прийняті методичні рекомендації.

Інтерактивні методи пізнавальної розумової активності на всіх етапах ігрової діяльності – це потужний ресурс формування особистості на дошкільному етапі розвитку.

Гра є основною формою організації життя дошкільнят, їхньою провідною діяльністю, де формується її особистість в цілому, і відбувається соціалізація дитини.


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 19.09.2019Коментарів: 0 Рейтинг: 5.0Переглядів: 69
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]