Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » МИКОЛАЙ МАНДРУЄ СВІТОМ...
МИКОЛАЙ МАНДРУЄ СВІТОМ...

Миколай мандрує світом,

Приносить дарунки він дітям малим,

Бажає здоров’я і щастя усім.

Подарунки роздає –

Він за них не хоче плати,

Лиш як то велить Господь,

Батька й Матір шанувати,

Рідну церкву і народ.

 

    Сміх… Веселощі… Танці і пісні… Чуєте? Це радіють діти приходу Святого Миколая до нашого ДНЗЦРД «Орлятко». Кожного року, цього дня, в очах малечі запалюються іскорки, і вони з нетерпінням чекають свята.

    19 грудня – свято Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх. Тож ми закликаємо наших дошкільників наслідувати і пам’ятати всі заповіді Святого Миколая. 

    На святі діти старших й середніх груп танцювали, співали зимових пісень,  прославляли Миколая, писали до нього листи із своїми побажаннями, і Ангел передав їх Святому Миколаю. Грали дошкільнята  в українську народну гру «Василько», читали вірші про добрі справи та дива Миколая, і дива не забарились. Спочатку –  лист від святого Миколая, в якому він попросив діток допомогти звірятам прикрасити ялинку, а потім солодкі подарунки, які за дорученням чудотворця передали дошкільнятам помічники Святого Миколая: народний депутат Ярослав Москаленко і Роман Буковський. Всі діти ДНЗЦРД «Орлятко» радо прийняли святкові вітання, і щиро вдячні за доброту і увагу!

 


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 22.08.2019Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 221
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]