Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ОСІННЯ КАЗКА В "ОРЛЯТКУ"
ОСІННЯ КАЗКА В "ОРЛЯТКУ"

Знову прийшла осінь: пофарбувала листочки, прикрасила червоними кетягами калину, заховала у сухій траві грибочки, зашуміла дощем і з  осіннім теплим сонечком завітала у ДНЗЦРД «Орлятко» виставка під назвою «Щедрий український край на таланти і врожай».

 

Композиції, виготовлені батьками та вихованцями, вражають своєю неповторністю, різнобарв’ям. Гарбузовий Равлик зі своїми друзями поспішають у країну мрій, щоб здійснити найпотаємніші бажання наших вихованців, спритний павучок у теплу днину тче осінню павутину, навіть гості з півночі не забарились, вчасно Пінгвінчики-баклажанчики прилетіли на літачку «Дружба»,  а веселі Смішарики запрошують всіх до цікавої подорожі.

 

Збагатили  виставку композиції із національним колоритом: карта України, державні символи України, «Україно-ненько мила, ти не впала на коліна, «Україно моя – золоті шумлять поля», «То чому ж не порадіти, ми ростемо наче квіти, в  колі дружної родини, ми – майбутнє України!» та ін.

 

А що ж у світі може бути прекрасніше за квіти? Айстри із калиною закружляли у хороводі, троянди зачарували ароматом дошкільний заклад, а чорнобривці нагадують кожному, що  їх «насіяла мати..».

 

Щедрі дари природи надихають і допомагають у повсякденній творчій роботі вихователя із вихованцями, нагадуючи постійно проте, що тільки в природі є все досконалим, неповторним, оригінальним і прекрасним.

 


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 19.09.2019Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 132
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]