Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » СЬОГОДНІ - МИ ВИПУСКНИКИ!
СЬОГОДНІ - МИ ВИПУСКНИКИ!

    Випускний бал для дошкільника – це перший важливий крок у доросле життя. І цей крок наші випускники зробили на високому рівні.

   30 травня 2017 року у ДНЗЦРД «Орлятко» прощалися з садочком дві групи випускників. Пройде літо – і школа гостинно відчинить для них свої двері. З яким нетерпінням чекають шестилітки цього дня! Скільки мрій, легкого хвилювання перед незвіданим, таємним майбутнім! І ще не віриться малюкам, що розлучаються із садочком назавжди.

  Святково прибрана зала, повно гостей, чудове вбрання дівчаток, строгі костюми хлопчиків, радісні личка – і сльози на очах в батьків і вихователів. Линуть звуки музики, - і востаннє пропливають у вальсі пари таких дорослих, змужнілих і таких милих дітей. Попрощатись зі своїми друзями прибігли і улюблені ляльки, (діти молодшої групи), і група дітей середнього віку прийшли зі своїми побажаннями.

     І ось – заключне слово завідуючої д/с Зінькевич Р.О., урочисте вручення свідоцтв про закінчення д/с, і тріумфальна арка Країни знань.

   Хай квітчастим рушником стелиться вам шлях, дорогі випускники, хай небо буде мирним і безхмарним, а в куточках пам’яті назавжди збережуться образи тих, хто вас плекав, ростив, любив всі ці роки.

 

  Щасливої дороги!


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 05.08.2020Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 314
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]