Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ТРАДИЦІЇ НАРОДНІ ЖИВІ І СЬОГОДНІ
ТРАДИЦІЇ НАРОДНІ ЖИВІ І СЬОГОДНІ

Ось і настала зима зі своїми заметілями, хуртовинами, завірюхами, морозами. А ще зима привела за собою цілу низку найрадісніших свят.

 

У круговерті сучасного життя ми рідко замислюємось: хто ми, чиї діти, що дамо своїм нащадкам. А ми діти славного українського народу, який славиться своєю історією і чисельними традиціями. Ось і в ДНЗЦРД «Орлятко» відроджуються народні традиції.

 

Весело і цікаво пройшло святкування «Андріївських вечорниць». Діти і вихователі вбрані в українські костюми зібрались в нашій святковій залі-світлиці. Вихователь-ведуча провела вступну бесіду про св. Андрія. Діти грали в народні ігри, танцювали запальні танці. Спритні хлопчики кусали калиту, великого смачного калача з діркою, що символізує сонце, та частувалися андріївськими варениками.

 

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день святого Миколая. Воно завжди чарівне і довгоочікуване. Святий Миколай – покровитель всіх дітей. Хлопчики і дівчатка нашого садочку були чемними, добре поводились. А на свято приготували багато віршів і пісень. Веселий і бадьорий настрій панував у нашій світлиці. Лунала пісня «Ой хто, хто Миколая любить» і веселий , щирий сміх вдячної малечі був нагородою за подарунки депутата Верховної Ради Я. Москаленка та депутата обласної ради Р. Буковського. 

 

Після святкування в дитячому садочку, наші вихованці були запрошені до головної ялинки села Демидів. Цікаве дійство також відбувалось і там. Діти розповідали вірші, співали пісні, грали в чудові ігри. А винагородою за всі їх старання були смачні і корисні подарунки від св. Миколая.

 

Подарунки отримали всі, хто відкриває своє серце любові й добру. «Робіть добро і вам добро добром воздасться», - говорить народна мудрість. І саме такий духовний лейтмотив був у наших дитячих свят.

 


Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 19.09.2019Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 76
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]