Демидівський центр розвитку дитини "Орлятко"
Авторизація на сайті orlyatko.ucoz.ua можлива лише через обліковий запис uID
Головна » Новини » ВТІХУ Й РАДОСТІ БАГАТО ПОДАРУЄ ВСІМ НАМ СВЯТО
ВТІХУ Й РАДОСТІ БАГАТО ПОДАРУЄ ВСІМ НАМ СВЯТО

Свято несе дітям радість і веселощі. Навіть його очікування викликає у дитини позитивні емоції.  Давно відомо, що хороший настрій, а отже й свято, має цілющу силу. А тим більше – спортивні свята, які  вихованці ДНЗЦРД «Орлятко» в останні осінні дні  чекали з нетерпінням. Бо свято в дитсадку – це завжди дивовижні чудеса, дзвінкий сміх дітей, море посмішок, а ще зустріч з казковими героями.

 Вранці діти молодшої та середньої груп  зустрілися з  Лисичкою, яка розповідала про пригоди, що сталися з нею у осінньому лісі: гра-вправа «Йшла Лисичка по лісу» , ігри «Зайці, Вовк і білочки», «Зайчик і капуста» «Поклади листочок на пеньочок» та ін. А малятка-здоров’ятка навчили її як потрібно здоров’я берегти: комплекс вправ з «горобинками»,  руханка «Зайці стали на зарядку», горіховий, шишковий, каштановий масаж та ін. На закінчення Лисичка заспівала пісеньку і пригостила дітей осінніми вітамінними яблучками.

А дітей старших груп запросила до чарівного світу української казки Бабуся Казкарка.

В казку вирушимо разом,

Перешкоди всі  пройдем.

А хто буде сумувати,

Із собою не візьмем.

Після розминки дошкільнята відгадували загадки про казки та показали свою силу, вправність, швидкість та витривалість в іграх, естафетах та атракціонах: рухлива гра «Карасі і Краснопірки», українська народна гра «Вареної рибки», Гра «Рибалка», відеоруханка  «Веселий Колобок», а самим яскравим і незабутнім моментом свята стали естафети «Курочка Ряба» і «Збери урожай» в яких діти дуже щиро  вболівали разом з батьками за першість своєї команди.  та ін. А наприкінці свята  після пісні про нашу Україну-неньку діти отримали від Бабусі  подарунки – розмальовки по українських народних казках, а в групах їх чекав традиційний фітобар зі смачними фруктовими коктейлями.

Фізкультурні свята надають дієвий вплив на формування дитячої особистості. Спільна діяльність,  досягнення хороших результатів командою, подолання труднощів згуртовують колектив, викликають почуття відповідальності, (індивідуальної та колективної). Участь в них допомагає дітям глибше усвідомити значення систематичних вправ в рухових діях для досягнення бажаних результатів, пробуджує інтерес до регулярних занять фізичною культурою, і     вирішє  актуальні задачі щодо  оптимізації рухового режиму дошкільника.

Загалом свята в дитсадку «Орлятко» були веселими і захопливим. Діти отримали багато позитивних емоцій і навички здорового спортивного способу життя.
Теги
Оцінініть дану новину:
Додано: 19.09.2019Коментарів: 0 Рейтинг: 0.0Переглядів: 100
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]